Elevportfolio

Här hittar du de examinerades egna portfolios. Gå gärna in på vår hemsida och våra sociala kanaler för mer information och bilder!

Moa Liverstam | www.moaliverstam.com
 
1/10
Olivia Arnstad | www.oliviaarnstad.com
 
1/10
Sri Kovil | www.sri-ck.com
 
1/10
Emil Daniel | www.emildaniel.com
 
1/10
Ebba Andersson | @tushbyea
1/11
Felicia Kyrling | www.feliciakyrling.com
 
 
1/8
Lisa Isaksson | www.lisa-isaksson.com
 
1/10
Sebastian Svärd | www.montusch.com
 
1/10
Konrad Karlsson | www.konradkarlsson.com
 
1/10
 
1/10
Kati Sundholm | www.katisundholm.com
 
1/10
Gabriella Abu-Ali | @gabriella
 
1/10
Ofelia Vihlévi | www.studioofelia.com
 
1/10
Cassandra Gavelin | @c.gavelin
 
1/10
Jocke B Rosberg| www.jockebrosberg.com
 
1/9
Madeleine Doung | www.imagerysthlm.com
 
1/10
Lisa Gehlin | www.imagerysthlm.com
 
1/9
Anna Jansson| www.imagerysthlm.com
 
1/10